صادرات انواع قلیان چوبی المینیومی در هوکا قلیون

صادرات انواع قلیان چوبی المینیومی به دلیل جدید بودن این سبک بسیار پررونق می باشد. همواره طراحان به دنبال این هستند که با ایده های جدید مشتریان را غافل گیر کنند و محصولاتی را ارائه دهند که سبب جلب توجه آن ها شود. قلیان های تولید شده ترکیبی از چوب و المینیوم از نوآوری های جدید طراحان در این زمینه هستند که سبب شده است علاوه بر بازار داخلی، بازار خارجی نیز از آن استقبال خوبی داشته باشند. در این مقاله از سایت هوکا قلیون قصد داریم اطلاعات بیشتری از صادرات انواع قلیان چوبی المینیومی ارائه کنیم.

صادرات قلیان چوبی المینیومی

چرا صادرات انواع قلیان‌چوبی المینیومی رونق دارد ؟

قلیان های چوبی المینیومی از سری و مدل های جدید قلیان ها هستند که ترکیبی از دو مواد اولیه چوب و آلومینیوم می باشند. قلیان های چوبی از قدیمی ترین انواع قلیان ها هستند که افراد مختلفی آن ها را تهیه کرده و استفاده می کنند. قلیان های المینیومی نیز به دلیل تولید شدن از فلز آلمینیوم دارای عمر طولانی هستند و در برابر رطوبت و آب مقاوم هستند. حال تولید کنندگان این دو متریال را با یکدیگر ترکیب کرده اند و قلیان چوبی آلمینیومی را تولید و روانه بازار نموده اند.

خوشبختانه این قلیان نیز همانند دیگر محصولات ارائه شده در هوکا قلیون با استقبال خوب شما مشتریان گرامی همراه بوده است و توانسته فروش خوبی را در داخل شهرهای داخل مرز های ایران و دیگر کشورهای خارجی از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس تجربه کند. از ویژگی های منحصر به فرد قلیان های چوبی المینیومی این است که تنه آن ها معمولا از جنس چوب تولید می شوند و همین موضوع سبب شده است که این قلیان ها در انواع طرح ها تولید شوند. چراکه چوب از این قابلیت برخوردار می باشد که می توان انواع طرح ها را بر روی آن پیاده سازی کرد.

از طرفی دیگر تولید کنندگان سعی کرده اند بخش هایی از قلیان چوبی المینیومی را که در تماس با آب است را از فلز المینیوم تولید کنند تا عمر و دوام بیشتری داشته باشد و در برابر قرار گرفتن در مقابل آب دچار پوسیدگی نگردد.  همه این موارد در کنار هم سبب شده است که صادرات انواع قلیان چوبی المینیومی از رونق بالایی برخوردار باشد.

صادرات قلیان چوبی المینیومی

فروش انواع قلیان چوبی المینیومی در هوکا قلیون

قلیان های چوبی المینیومی سبکی جدید از قلیان ها هستند که دارای مشتریان منحصر به فرد خود می باشند. طراحی و استفاده از دو ماده اولیه چوب و المینیوم سبب شده است که این محصول طرفداران و مشتریان خاص خود را داشته باشد و فروش خوبی را در مجموعه هوکا قلیون تجربه کند.  در حال حاضر فروش انواع قلیان چوبی المینیومی در مجموعه بازرگانی هوکا قلیون انجام می شود. برای اطلاع از موجودی این محصولات در مجموعه و اطلاع از قیمت انواع مختلف آن ها می توانید با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش