صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی در سال ۱۴۰۰

صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی در سال ۱۴۰۰ توسط گروه بازرگانی هوکا قلیون انجام می شود. قلیان های چوبی آلومینیومی از قلیان با طراحی های جدید می باشند که توسط طراحان خوش ذوق و ایده پرداز طراحی و تولید شده اند. این نوع از قلیان ها دارای بدنه چوبی و در قسمت هایی دیگر دارای اجزای آلومینومی هستند. ترکیب دو متریال کارآمد چوب و آلومینیوم در این دسته از قلیان ها سبب شده است که آن ها کارایی بسیار بالایی داشته باشند و مشتری یک محصول عمری و بادوام را خریداری نماید. دوام و کیفیت قلیان های چوبی آلومینیومی سبب شده است که خریداران خارجی نیز به خرید این نوع از قلیان ها ترغیب شوند و امروزه صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی با استقبال خوبی همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون صادرات این نوع از قلیان ها در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی در سال 1400

صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی در سال ۱۴۰۰

یکی از سودآوری هایی که برای تولید کنندگان و عرضه کنندگان قلیان های چوبی آلومینیومی به همراه دارد، صادرات این قلیان ها بر دیگر کشورها می باشد. زمانی که از یک محصول در داخل کشور استقبال خوبی به عمل می آید؛ می توان متوجه شد که محصول تولید شده از کیفیت و کارایی لازم برخوردار است و توانسته باعث جلب رضایت مشتریان شود. معمولا این دسته از محصولات در بازار های جهانی نیز موفق عمل می کنند و می توانند نظر بسیاری از خریداران خارجی را به خود جلب کنند.

قلیان های چوبی آلومینیومی از بهترین مواد اولیه درجه یک، از جنس چوب های درخت گردو و پسته و دیگر چوب های باکیفیت تولید می شوند. چراکه چوبی که در تولید این دسته از قلیان ها مورد استفاده قرار می گیرد از ترک خوردن قلیان در طول استفاده جلوگیری می کند. همینطور در قسمت هایی از قلیان که در تماس مستقیم با آب است، به جای استفاده از چوب که تماس آن با اب ممکن است سبب خرابی شوذ، از فلز آلومینویم استفاده می کنند. آلومینیوم فلزی پرخواص می باشد که در برابر آب و طوبت مقاوم است و به راحتی زنگ نمی زند.

از دیگر فاکتورهایی که به صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی در سال ۱۴۰۰ رونق بخشیده است، طرح های متنوع و ابعاد و سایزبندی های مختلف قلیان های چوبی آلمینیومی می باشد که هر فرد می تواند متناسب با سلقیه و کاربردی که از این دسته از قلیان ها انتظار دارد، انتخاب و خریداری نماید.

 

صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی در سال 1400

 

فعالیت های مجموعه هوکا قلیان در زمینه صادرات انواع‌قلیان

مجموعه بازرگانی هوکا قلیون از بزرگ ترین واحد های فروش و پخش قلیان های چوبی آلومینیومی در استان تهران است. این مجموعه توانسته است با توجه به لطف و عنایت شما عزیزان فعالیت های خود را در زمینه صادرات انواع قلیان چوبی آلومینیومی در سال ۱۴۰۰ ادامه دهد. شما مشتریان گرامی در صورتی که علاقه مند به بازدید از قلیان های چوبی آلومینومی موجود در مجموعه هستید؛ می توانید به صورت حضوری به دفتر فروش مجموعه در استان تهران، مراجعه نمایید.  برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناس فروش مجموعه تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش