شلنگ یکبار مصرف – خرید شلنگ یکبار مصرف از شرکت ماهان

شلنگ یکبار مصرف ، وسیله ای است که برای استفاده از قلیان بسیار ضروری می باشد . در استفاده از قلیان ، شلنگ های سنتی به مراتب می تواند اثرات مخرب و زیان بارتری نسبت به توتون و تنباکو داشته باشد به همین جهت تولید کنندگان شلنگ یکبار مصرف را جایکزین شلنگ سنتی کرده اند. در ادامه اطلاعاتی در مورد شلنگ یک بار مصرف قلیان ارائه کرده ایم.

شلنگ یکبار مصرف قلیان

شلنگ یکبار مصرف قلیان

 

از گذشته تا کنون قلیان کالایی سرگرم کننده برای افراد بوده است ، که معمولا در شکل سنتی از این وسیله استفاده می شده است. امروزه با تغییر سبک زندگی انسان ها و لزوم رعایت بهداشت ، شکل کلی این وسیله نیز با تغییرات کوچکی همراه بوده که آن را از حالت سنتی بیرون آورده است. یکی از مهم ترین تغییرات قلیان تغییر شلنگ قلیان می باشد که به حالت شلنگ یک بار مصرف در آمده است.

تولید کنندگان شلنگ یک بار مصرف  معمولا برای تولید آن از مواد پترو شیمی گرید ۰۲۰۰ و برای تولید دسته شلنگ یک بار مصرف آن از مواد پترو شیمی کریستال بدون بو ، پلی اتیلن درجه یک بی بو و … استفاده می کنند. شلنگ یک بار مصرف قلیان با توجه به جنسی که دارد دارای قیمت های مختلفی نیز می باشد.

انواع شلنگ یکبار مصرف قلیان

شلنگ یک بار مصرف قلیان در حال حاضر به منظور راحتی مشتری در انتخاب شلنگ در انواع مختلفی تولید می گردد. از جمله مهم ترین نوع های شلنگ یک بار مصرف قلیان به شرح موارد زیر است:

  • شلنگ یکبار مصرف قلیان دسته معمولی
  • شلنگ یکبار مصرف قلیان دسته کریستال

این شلنگ ها در سایز و ابعاد مختلفی وجود دارد و قطر شلنگ ها با توجه به سایز قلیان مصرفی می تواند متغیر باشد. در حال حاضر شرکت ماهان ، شلنگ های یک بار مصرف را در دو طول ۱.۵ متر و ۲ متر به فروش می رساند. لازم به ذکر است ، شلنگ های یکبار مصرف قلیان در رنگ بندی های مختلف شامل زرد ،آبی ، قرمز و … وجود دارد.

فروش شلنگ یکبار مصرف در شرکت ماهان

فروش شلنگ یکبار مصرف در شرکت ماهان

 

شلنگ یک بار مصرف ، برای قلیان از واجبات است. مخصوصا در مکان های عمومی که این وسیله در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد ، واقعا استفاده از شلنگ قلیان سنتی کار درستی نیست و می تواند اثرات مخرب بسیاری را در پی داشته باشد و بیماری های بسیاری را انتقال دهد. خوشبختانه امروزه افراد متوجه شده اند استفاده از این وسیله کار آمد تر می باشد.

شرکت ماهان ، یکی از مجموعه های فعال در حوزه قلیان استان تهران می باشد که دارای فروش شلنگ یکبار مصرف به صورت عمده است. اگر قصد خرید عمده شلنگ یکبار مصرف قلیان را دارید ، با این مجموعه تماس بگیرید تا از قیمت ها و شرایط فروش مطلع گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش