شلنگ یکبار مصرف al amasi _ پخش عمده شلنگ با کیفیت از برند al amasi

قلیان در حال حاضر به عنوان یک وسیله سرگرم کننده برای بسیاری از افراد شناخته شده است. برای لذت بردن از این سرگرمی افراد بایستی از قلیان با تمام جژئیات مناسب استفاده کنند تا تاثیری در طعم و بوی تنباکو نداشته باشد.‌ در این میان افراد بسیاری به تنه و تنگ قلیان توجه می کنند، در حالی که شلنگ قلیان نیز از اهمییت بالایی برخوردار است. امروزه شلنگ های یکبارمصرف قلیان در بازار موجود است که شلنگ یکبار مصرف al amasi از بهترین نوع  آن بوده و به مشتریان عرضه می گردد. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون شلنگ یکبار مصرف al amasi می پردازیم.

چرا از شلنگ یکبار مصرف استفاده کنیم؟

چندین سال است که از گذشته تا امروز مردم از قلیان ها به صورت سنتی آن استفاده می کنند. قلیان های سنتی دارای شلنگ های فنری از جنس فولاد است ، که در واقع نقطه ضعفی که دارد این است به راحتی در مقابل رطوبت دچار زنگ زدگی می شود که همین عامل زمینه ساز بسیاری از بیماری هاست.

طبق تحقیقاتی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور انجام داده است. مشخص شده که شلنگ قلیان به مرور که از آن استفاده می شود دچار زنگ زدگی می گردد که در هنگام استفاده این اکسید فلز به راحتی وارد دهان و دستگاه تنفسی شده و مشکلات تنفسی را برای فرد ایجاد می کند. از طرفی دیگر به دلیل اینکه شلنگ های سنتی قلیان ها به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد و البته که قابل شستشو نیز نیست، داخل این شلنگ ها همواره مرطوب و تاریک است که همین دو عامل زمینه ساز محیطی برای پرورش انوع قارچ، میکروب و ویروس می باشد که توسط دود قلیان به دستگاه تنفسی وارد شده و باعث ایجاد بیماری می شود. بنابراین برای کم کردن این بخش بزرگ از آسیب های قلیان بهتر است از شلنگ یکبار مصرف استفاده گردد.

شلنگ یکبار مصرف al amasi 

مزایای شلنگ یکبار مصرف

طبق توضیحاتی که ارائه شد، بنابراین شلنگ های یکبار مصرف مضرات قلیان را تا حدود زیادی کاهش می دهند. از طرفی دیگر شلنگ قلیان تاثیر مسقیم بر کارایی قلیان دارد که اگر از قلیان های نو و یکبار مصرف استفاده شود، عطر و طعم قلیان بهتر خواهد بود. در ادامه به مهم ترین مزیت های شلنگ یکبار مصرف قلیان اشاره کرده ایم.

  • شلنگ های یکبار مصرف قلیان به دلیل موادی که در تولید آن ها استفاده می شود، بدون بو هستند و تاثیری در طعم و کیفیت تنباکو نمی گذارند.
  • شلنگ های یکبار مصرف مضرات ناشی از قلیان های سنتی را ندارد.
  • شلنگ های یکبار مصرف به دلیل متریالی که دارند ، دچار زنگ زدگی نمی شوند و در برابر رطوبت مقاوم هستند.
  • شلنگ های یکبار مصرف، فقط یکبار استفاده می شوند و در بسته بندی های بهداشتی به مشتریان عرضه می گردد.
  • شلنگ های یکبارمصرف قابل شستشو نیز هستند.
  • شلنگ های یکبارمصرف بسیار محکم و مقاوم بوده و از جنسی تولید شده اند که در عین حال منعطف بوده و ضد له شدگی نیز می باشند.

خرید شلنگ یکبار مصرف al amasi از مجموعه هوکا قلیان

در میان شلنگ های یکبار مصرفی که از برند های مختلف تولید شده و در بازار موجود می باشد، شلنگ یکبار مصرف al amasi از کیفیت بالایی برخوردار است. مجموعه هوکا قلیان از مجموعه های مطرح و معتبر در استان تهران می باشد که ارائه دهنده شلنگ یکبار مصرف al amasi با تنوع بالا در ابعاد و رنگ بندی متفاوت است. چنانچه در هر کجای کشور ساکن هستید و قصد خرید شلنگ یکبار مصرف قلیان را به صورت عمده برای فروشگاه خود ، رستوران ، کافی شاپ ، قلیان سرا و … را دارید می توانید از طریق فروش آنلاین این مجموعه، محصول خود را با درجه کیفی بالا و قیمت مناسب سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش