شلنگ یکبار مصرف _ رعایت بهداشت با استفاده از شلنگ یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف از جمله لوازم بهداشتی است که برای قلیان استفاده می شود. بسیاری از افراد از قلیان به عنوان یک سرگرمی استفاده می کنند و تقریبا به صورت روزانه با این وسیله در ارتباط هستند. این دسته از افراد بهتر است برای جلوگیری از انتقال بیماری ها و رعایت بهداشت در مکان های عمومی و کاهش مضرات قلیان های خانگی از شلنگ های یکبار مصرف استفاده کنند. در ادامه این مطلب سعی کرده ایم اطلاعات کاملی از شلنگ های یکبار مصرف ارائه کنیم.

شلنگ یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف

در حال حاضر و طی سال های اخیر در شرایط ناشی از انتقال ویروس کرونا قرار گرفته ایم. یکی از ضرورت های جلوگیری از انتقال این بیماری، رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد. افرادی که برای صرف قلیان همراه خانواده و یا دوستان خود به مکان های عمومی همچون قلیان سرا ها، کافه ها، رستوران ها و … می روند برای اینکه طعم یک روز دلچسب را همراه دوستانشان به یاد داشته باشند، باید سعی کنند تمامی موارد بهداشتی را رعایت کنند تا درصد ابتلا به بیماری کرونا را کاهش دهند.

یکی از وسایل بهداشتی که استفاده از آن برای تمامی افراد توصیه می شود، استفاده از شلنگ های یکبار مصرف است. این شلنگ ها جایگزین شلنگ های سنتی معمولی بوده و در پک های بهداشتی به مشتریان ارائه می شود. هر مشتری می تواند پس از صرف قلیان و استفاده از شلنگ یکبار مصرف مختص خود، آن را دور بیندازد.

شلنگ های یکبار مصرف متناسب با سایز قلیان و همینطور درخواست شما در دو سایز کوچک وبزرگ ارائه می شود و دارای جنسی مقاوم است که از بهترین نوع پلاستیک تولید و عرضه شده است. بنابراین می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید چراکه در نهایت تاثیری بر بو و طعم تنباکویی که استفاده می کنید، نخواهد گذاشت.

شلنگ یکبار مصرف

قیمت شلنگ های بهداشتی قلیان

قیمت این شلنگ ها در فروش تکی و فروش عمده دارای تعرفه های متفاوتی است و از آنجایی که دارای انواع مختلفی نیز می باشد، قیمت ها با یکدیگر فرق دارد. اگر قصد دارید برای محل کار خود که در آن به مشتری ها قلیان ارائه می شود، این شلنگ های بهداشتی قلیان را تهیه کنید، می توانید از طریق تماس با کارشناس فروش مجموعه قیمت را استعلام کنید.

خرید شلنگ یکبار مصرف به صورت عمده

مجموعه هوکا قلیون اراِئه دهنده انواع شلنگ های یکبار مصرف و بهداشتی قلیان می باشد که می توانید برای خرید عمده این شلنگ ها از طریق این مجموعه اقدام کنید. مجموعه هوکا قلیون ارایه دهنده انواع شلنگ های یکبار مصرف شامل شلنگ قلیان کوتاه ۱۱۰ سانتی متر ( سایز کوچک)،شلنگ قلیان بلند ۱۸۰ سانتی متر ( سایز بزرگ)، پک کرونایی شلنگ قلیان، پک لوکس شلنگ قلیان و … است. برای خرید انواع شلنگ های یکبار مصرف و همینطور اطلاع از موجودی و طرح های مختلف می توانید با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش