شلنگ یکبار مصرف _ خرید عمده شلنگ یکبار مصرف از هوکا قلیون

شلنگ یکبار مصرف از الزامات ارائه قلیان به مشتری در مکان های عمومی است. بسیاری از افراد دوست دارند وقتی برای تفریح و سرگرمی به اماکن عمومی می روند، از قلیان استفاده کنند. از مهم ترین وظایف اشخاص و افرادی که در این مکان های عمومی سرویس قلیان را به مشتریان خود عرضه می کنند، این است که آن ها را به صورت کاملا بهداشتی و با کیفیت ارائه دهند، استفاده از شلنگ های بهداشتی و یکبار مصرف می تواند بهترین گزینه باشد برای جایگزینی با شلنگ های سنتی باشد. در ادامه این مقاله ضمن ارائه اطلاعاتی پیرامون این شلنگ ها، به نحوه خرید عمده آن از مجموعه هوکا قلیون نیز اشاره کرده ایم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شلنگ یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف

اگر به عنوان صاحبان مشاغل در رستوران، کافه، قلیان سرا و … که خدمات و یا به عبارتی سرویس قلیان را به مشتریان خود عرضه می کند، در حال فعالیت هستید؛ باید سعی کنید به فاکتور اصلی جذب مشتری و تبدیل مشتری های گذری به مشتری های ثابت توجه کنید و تلاش نمایید تا خدماتی متمایز از دیگر مکان های عمومی ارائه دهید،

یکی از خدماتی که طی سال های اخیر از آن استقبال شده است، شلنگ یکبار مصرف قلیان می باشد. استفاده از شلنگ های سنتی که جز ثابت قلیان ها است، در مکان های عمومی به دلیل اینکه در دست همگان قرار می گیرد ضمن اینکه بهداشتی نیست و می تواند موجب انتقال بیماری های مختلف شود، در نهایت به دلیل زنگ زدن فنر داخل آن نیز مشکلات تنفسی ناشی از مصرف قلیان را نیز دو چندان می کند. توصیه ما به شما این است که شلنگ های یکبار مصرف را جایگزین شلنگ های سنتی کنید. برای خرید عمده این شلنگ ها می توانید از طریق مجموعه هوکا قلیون اقدام کنید.

شلنگ یکبار مصرف

خرید عمده شلنگ یکبار مصرف

دفتر فروش مجموعه هوکا قلیون در استان تهران واقع است اما این مجموعه به منظور رعایت حال شما مشتریان گرامی سعی کرده است علاوه بر فروش حضوری در استان تهران، فروش اینترنتی را نیز به دستور کار خود اضافه کند. در هر کجای کشور که هستید می توانید به صورت آنلاین و از طریق ارتباط با کارشناس فروش مجموعه، تمامی محصولات و شلنگ های یکبار مصرف را انواع رنگ ها و مدل ها مشاهده کنید و سپس سفارش عمده خود را ثبت کنید.

لازم است در نظر داشته باشید که در خرید عمده شلنگ یکبار مصرف، قیمت فروش این محصولات با تعرفه های دیگری محاسبه می شود تا شما مشتریان گرامی به سود حاصل از خرید عمده نیز برسید. اگر تصمیم بر خرید عمده شلنگ یکبار مصرف از مجموعه هوکا قلیون دارید، می توانید برای استعلام موجودی در تعداد درخواستی تان و همینطور استعلام قیمت با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش