شلنگ یکبار مصرف | کاهش مضرات قلیان با شلنگ یکبار مصرف

استفاده از قلیان در میان بسیاری از افراد به ویژه افراد جوان رایج شده است. مضرات قلیان بر هیچ کس پوشیده نیست و بسیاری از افراد از تاثیر و عملکردی که قلیان بر ریه انسان میگذارد، آگاه هستند. اما مطابق با طراحی و ایده های جدید که طراحان انواع مختلف قلیان داشته اند، شلنگ یکبار مصرف تولید شده است. این شلنگ های یکبار مصرف ضمن بهداشتی بودن باعث می شود که مضرات قلیان نیز کم شود که در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری پیرامون آن ارائه کنیم.

شلنگ یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف

قلیان هایی که از گذشته تا کنون میان مردم رواج دارد و استفاده می شود، قلیان های سنتی است که دارای شلنگ اولیه قلیان می باشد. مرغوب ترین نوع شلنگ های سنتی را هم که تهیه کنید، داخل خود دارای فنر فولادی است و در مدل هایی هم از نایلون پلاستیکی تشکیل شده است. از نقاط ضعف این شلنگ ها دقیقا همین است که از فنرهای فلزی تشکیل شده است. چراکه حتی از بهترین و مرغوب ترین فلزها نیز طراحی و تولید شده باشد به دلیل اینکه دائما در مجاورت با آب و بخار آب قرار دارد، به مرور دچار زنگ زدگی می شود.

قرار گرفتن زنگ زدگی در مسیر شلنگ قلیان باعث می شود که با مصرف قلیان این ذرات نیز وارد دستگاه تنفسی فرد گردد و زمینه مشکلات تنفسی را برای او فراهم کند و از طرفی قابلیت شستشو نیز ندارند و آب می تواند زنگ زدگی آن را تشدید نیز کند. حال با تمامی این توضیحات قصد داریم که به شلنگ هایی اشاره کنیم که تماما از جنس پلاستیک هستند و پس از یکبار استفاده نیز دور انداخته می شوند.

اگر شما عادت به استفاده از قلیان دارید، می توانید برای کاهش آسیب های قلیان و تاثیرات آن بر روی سیستم تنفسی شلنگ های یکبار مصرف را جایگزین شلنگ های سنتی کنید. شلنگ های یکبار مصرف قابلیت استفاده برای مصارف خانگی و همینطور مکان هایی که قلیان ارائه می گردد شامل رستوران ها، قلیان سراها، کافه ها و … را دارد.

شلنگ یکبار مصرف

تهیه شلنگ یکبار مصرف با کیفیت

شلنگ یکبار مصرف توسط شرکت ها و تولیدی های مختلفی در سراسر کشور ارائه می شود، اما اغلب دارای کیفیت مناسبی نیستند. درست است که این شلنگ ها با یکبار استفاده دور انداخته می شود، اما کیفیت شلنگی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار حائز اهمیت است.

لازم است توجه داشته باشید که  کیفیت شلنگ یکبار مصرف رابطه مستقیمی با طعم و بوی تنباکو دارد. اگر شلنگی که تهیه می کنید با کیفیت باشد هیچ تاثیری بر طعم و بوی تنباکو نخواهد داشت.  مجموعه هوکا قلیون ارائه کننده شلنگ یکبار مصرف با کیفیت می باشد و دلیل آن نیز استفاده از مواد اولیه درجه یک برای تولید این شلنگ هاست. می توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره لازم جهت خرید شلنگ یکبار مصرف با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش