شلنگ یکبار مصرف قلیان چیست؟

اینکه قلیان دارای مضراتی برای مصرف کننده است، غیر قابل انکار است، اما با این حال نیز بسیاری از افراد استفاده از قلیان را به نوعی تفریح و یا سرگرمی می دانند و نمی توانند آن را از دورهمی ها و یا جمع های دوستانه خود حذف کنند. برای کاهش مضرات قلیان راهکارهای بسیاری وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از شلنگ یکبار مصرف می باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید چراکه پیرامون شلنگ یکبار مصرف اطلاعات بیشتری ارائه کرده ایم.

شلنگ یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف قلیان چیست؟

نام شلنگ های یکبار مصرف قلیان به گوش بسیاری از افراد که از قلیان استفاده می کنند، خورده است. از الزامات مصرف یک قلیان مخصوصا در مکان های عمومی استفاده از شلنگ یکبار مصرف می باشد. این شلنگ ها از جنس پلاستیک با درجه کیفی بالایی هستند و از آنجایی که هیچ گونه تاثیری بر طعم و بوی تنباکو نمی گذارند، به راحتی می توان آن ها را با شلنگ های سنتی جایگزین کرد.

شلنگ های سنتی به دلیل داشتن ساختار و طراحی  ممکن است به مرور و پس از چندین بار استفاده به دستگاه تنفسی فرد آسیب بزند. اما شلنگ های یکبار مصرف در پک های بهداشتی به فرد داده می شود و او می تواند پس از یکبار استفاده آن ها را دور بیندازد. کاربرد این شلنگ ها به خصوص در مکان های عمومی که قلیان ارائه می شود مثل قلیان سراها، کافه ها و سفره خانه ها بسیار پررنگ می شود.

توجه

در این روزها که شرایط ناشی از کرونا حاکم شده است، بهتر است به منظور کاهش مضررات قلیان و همینطور جلوگیری از انتقال بیماری های مختلف که در راس آن ها کرونا قرار دارد، از شلنگ های بهداشتی و یکبار مصرف قلیان استفاده کنید.

شلنگ یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف را کجا بخریم؟

شلنگ های یکبار مصرف متناسب با مواد اولیه که در ساخت آن ها استفاده می شود، دارای کیفیت و انواع مختلفی هستند. اگر می خواهید زمانی که از قلیان استفاده می کنید، همان احساس شلنگ های سنتی را داشته باشید باید از شلنگ های با کیفیت خریداری کنید. داشتن کیفیت به معنای قیمت بالای یک محصول نیست و زمانی یک خرید، خرید خوبی است که دو مولفه کیفیت بالا و قیمت پایین در کنار هم قرار داشته باشد.

مجموعه هوکا قلیان واقع در استان تهران است که ارائه دهنده انواع شلنگ های یکبار مصرف قلیان می باشد. این مجموعه با برند های مختلف و نام آشنا همکاری می کند که می توانید برای تهیه شلنگ یکبار مصرف قلیان باکیفیت از این مجموعه خرید کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش برای خرید جزئی و خرید کلی با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش