شلنگ یکبار مصرف الجمیرا _ روش فروش عمده شلنگ های یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف الجمیرا برای استفاده بهداشتی تر و بهتر از قلیان طراحی و تولید شده است. افراد بسیاری در طول روز و یا ایام هفته از قلیان به عنوان تفریح، سرگرمی و بخشی از روزمره خود استفاده می کنند. این دسته از افراد معمولا برای استفاده از قلیان به مکان هایی که در آن قلیان استفاده می شود می روند. صاحبان مشاغل بهتر است برای ارائه یک قلیان با یک شرایط بهداشتی از شلنگ های یکبار مصرف به جای شلنگ های سنتی استفاده کنند. این دسه از افراد می توانند شلنگ یکبار مصرف الجمیرا را به صورت عمده با کیفیت بالا و قیمتی مناسب از مجموعه بازرگانی هوکا قلیان خریداری کنند.

شلنگ یکبار مصرف الجمیرا

مشخصات شلنگ یکبار مصرف الجمیرا

شلنگ های یکبار مصرف برای استفاده در قلیان ها توسط طراحان، طراحی و تولید شده است. در حال حاضر کارخانه ها و شرکت های مختلفی اقدام به تولید شلنگ های یکبار مصرف قلیان می کنند اما در این میان دسته ای از شلنگ ها که از کیفیت و کارایی بهتری برخوردار هستند، در میان افراد به برندی نام آشنا تبدیل شده باشند. شلنگ های یکبار مصرف الجمیرا از برند های محبوب و نام آشنا شلنگ های یکبار مصرف می باشد که سعی داریم در ادامه به مشخصات آن اشاره کنیم.

  • برای تولید شلنگ یکبار مصرف الجمیرا، از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی استفاده می شود. استفاده از مواد اولیه با کیفیت سبب می شود زمانی که فرد در حال استفاده از قلیان است و بخار آب گرم از درون شلنگ عبور می کند، مواد شیمیایی از آن جدا نشود و به سیستم تنفسی فرد آسیب نرساند. مواد اولیه نامرغوب می تواند تا حد زیادی به سیستم تنفسی فرد آسیب بزند.
  • شلنگ های یکبار مصرف الجمیرا برای اینکه فرد حس مشابهی از این شلنگ ها در مقایسه با شلنگ های سنتی دریافت کند، دارای انعطاف پذیری بالایی هستند و به شکل شلنگ های خرطومی تولید می گردند.
  • این شلنگ ها یکبار مصرف می باشند، اما در همان یکبار استفاده نیز کارایی خود را دارند و به هیچ وجه سوراخ نمی شوند و کیفیت خود را برای یکبار استفاده از قلیان از دست نمی دهند.
  • برای اینکه هر قلیان با سایز های مختلف به سایز خاصی از شلنگ های یکبار مصرف نیاز دارد، شلنگ های یکبار مصرف در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می شوند که بهتر است خریدار از میان آن ها متناسب با سایز قلیان خود ابعاد مناسب را انتخاب کند.
  • شلنگ های یکبار مصرف الجمیرا برای رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از انتقال بیماری ها و آلودگی در بسته بندی های بهداشتی و پک های یک نفره بسته بندی می شوند.
  • و …

شلنگ یکبار مصرف الجمیرا

روش فروش عمده شلنگ های یکبار مصرف

شلنگ های یکبار مصرف به روش های مختلفی در سراسر کشور به فروش می رسد. مجموعه بازرگانی هوکا قلیون از نمایندگی های فعال در کشور می باشد که در استان تهران واقع است. اگر در محل کار خود به مشتریان قلیان ارائه می دهید، می توانید برای حفظ سلامتی مشتریان و احترام به انتخاب آن ها و همینطور افزایش ارزش کاری خود و جذب مشتری، از شلنگ های یکبار مصرف برای قلیان استفاده کنید.

مرکز هوکا قلیون ارائه دهنده شلنگ های یکبار مصرف به صورت عمده می باشد. برای دیدن انواع مدل های شلنگ های یکبار مصرف می توانید به بخش محصولات در همین وب سایت مراجعه کنید و سپس برای سفارش عمده آن به صورت حضوری و یا اینترنتی با کارشناس فروش مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش