سفارش شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری

شلنگ قلیان را می توان یکی از مهمترین و اساسی ترین اجزای قلیان به شمار آورد که به آن متصل شده و باعث می شود تا دود بتواند راحت خارج شده و به دهان برسد. اما در معرفی یکی از بهترین انواع این شلنگ که از لحاظ بهداشت و سلامت، برتر از انواع دیگر خواهد بود، می توان شیلنگ یکبار مصرف را نام برد که اندازه های مختلف آن از جمله شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری در دسترس بوده و همین حالا می توانید به سفارش شلنگ 1.5 متری بپردازید.

سفارش شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری

ویژگی شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری چیست؟

ویژگی شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری چیست؟ در گذشته که صنایع تولیدکننده به اندازه امروز پیشرفت نکرده بودند، همه محصولات با محدودیت بیشتری در تولید همراه بودند، اما امروزه با گستردگی ای که در حوزه های تولید رخ داده و کشف روش های نوین تولید، محصولات جدیدتر و کاربردی تری به بازار راه یافته اند که از آن جمله می توان شلنگ یکبار مصرف قلیان را نام برد، این محصول در برابر شلنگ های لاستیکی ساده قرار گرفته و امتیازات و فواید به مراتب بیشتری را نسبت به آن خواهد داشت.

اما یکی از نمونه های موجود از این شلنگ که اندازه و متراژ کافی را به خود اختصاص داده و مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته، شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری است که در ادامه به ذکر ویژگی های مهم آن خواهیم پرداخت:

  1. با توجه به اینکه شلنگ های معمولی قلیان ممکن است در تعارض با سلامت فرد باشند، لذا شلنگ یکبار مصرف قلیان به میان آمده تا حافظ سلامت افراد باشد، چرا که با وجود یکبار مصرف بودن، برای بار دوم قابل استفاده نبوده و در نتیجه میکروب و باکتری را از فردی به فرد دیگر انتقال نخواهد داد.
  2. از دیگر ویژگی های خوب این شلنگ، جداره شفاف و بی رنگ آن بوده و لذا با وجود اینکه از هیچ رنگ شیمیایی در آن استفاده نشده، باز هم خطری را در پی نخواهد داشت.
  3. اما ویژگی مهم دیگر، طول زیاد این شلنگ بوده که باعث شده تا از فواصل طولانی و 1/5 متری هم بتوان از آن استفاده کرد.

پخش شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری

پخش شلنگ قلیان یکبار مصرف 1.5 متری با توجه به اینکه قلیان، در کافه ها و سفره خانه های سنتی به وفور استفاده شده و مصارف روزان قابل توجهی را به خود اختصاص داده، لذا شلنگ یکبار مصرف قلیان که از اجزای جدایی ناپذیر آن می باشد را هم می توان مشمول این وضعیت دانست که همین امر منجر به روانه شدن سیلی از تقاضا به سمت این محصول شده است، حال به منظور تامین تقاضاهای موجود، اقدامات گسترده ای برای پخش شلنگ 1.5 متری صورت گرفته و می توانید از این محصولات برخوردار گردید:

  • شلنگ کریستالی شفاف تهیه شده از بهترین متریال
  • شلنگ مقاوم به کشش و ضربه
  • دارای وزن کم و کارکرد راحت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش