خرید و فروش قلیان چوبی عمده در اندازه های و طرح های متفاوت در تهران

در این مطلب میخواهیم در مورد خرید و فروش قلیان چوبی عمده بنویسیم. تنوع در قلیان های موجود در بازار ما را بر آن داشت که مطلبی تحت عنوان خرید و فروش قلیان چوبی عمده بنویسیم تا اگر قصد خرید قلیان چوبی عمده دارید با آگاهی نسبی نسبت به انواع قلیان و شرکت های معتبر فروشنده قلیان چوبی عمده اقدام کنید

خرید و فروش قلیان چوبی عمده

در این مطلب میخواهیم در مورد خرید و فروش قلیان چوبی عمده بنویسیم. تنوع در قلیان های موجود در بازار ما را بر آن داشت که مطلبی تحت عنوان خرید و فروش قلیان چوبی عمده بنویسیم تا اگر قصد خرید قلیان چوبی عمده دارید با آگاهی نسبی نسبت به انواع قلیان و شرکت های معتبر فروشنده قلیان چوبی عمده اقدام کنید.
در ابتدا لازم میدانیم در مورد قلیان چوبی توضیحاتی را خدمت خوانندگان این مطلب ارائه کنیم و سپس یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی خرید و فروش قلیان چوبی عمده را به شما معرفی کنیم.

خرید و فروش قلیان چوبی عمده
قلیان چوبی

همانطور که میدانید قلیان ابزاری تدخینی برای کشیدن تنباکو است و قلیان کشیدن این روزها به نوعی تفریح و سرگرمی برای جوانان تبدیل شده است. انواع مختلفی از آن نیز وجود دارد که در این مطلب به اختصار به قلیان چوبی میپردازیم.
قلیان چوبی که از چوب درخت پسته یا گردو ساخته میشود از قدیمی ترین نوع قلیان است و معمولا برای کسانی که طرفدار یک نوع طعم تنباکو هستند مناسب است زیرا به دلیل جنس چوبی آن بوی تنباکو درون آن نفوذ میکند و نمی توان چندین نوع تنباکو را با آن امتحان کرد.
یکی از دلایلی که قلیان چوبی را محبوب کرده است صدای بلند قل قل آن است به طوری ممکن است صدای آن بیش از طعم تنباکو مورد توجه قرار گیرد.
حال که مزیت این قلیان را گفتیم بهتر است به ایراد آن نیز اشاره کنیم، ممکن است پس از مدتی استفاده، چوب ترک بردارد که البته اگر از چوب های مرغوب برای ساخت آن استفاده شود این مشکل نیز به وجود نخواهد آمد.

قلیان چوبی
نکاتی برای نگهداری از قلیان چوبی

سعی کنید میانه چوبی قلیان را از هرگونه رطوبت و خیس شدن دور نگهدارید.
برای شستن این نوع قلیان باید از میانه ی شور استفاده نمود.
پس از اتمام کار با قلیان باید آب درون تنگ را خالی کنید زیرا ممکن است میانه ی چوبی آسیب ببیند و باد کند، همچنین آب های مانده درون تنگ ممکن است سیب ایجاد قارچ و کپک شوند و باعث بوی نامطبوع شوند.
وجود آب مانده درون تنگ شیشه ای ممکن است باعث شکستن تنگ شود.
برای آب بندی قلیان چوبی از روغن موتور استفاده میکنند، البته برخی از قلیان هایی که امروزه ساخته میشوند احتیاجی به آب بندی ندارند.
همانطور که گفتیم اگر تنها از یک نوع تنباکو استفاده میکنید میتوانید از قلیان چوبی استفاده کنید.
قلیان هایی که چوب میانه ی آن ها از جنس درخت گردو است بادوام تر و مرغوب تر هستند.
امیدواریم توضیحات ما در مورد قلیان چوبی و همچنین نکات لازم برای نگهداری از این نوع قلیان برایتان مفید بوده باشد. در پایان بهتر است یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ی خرید و فروش قلیان چوبی عمده را به شما معرفی کنیم. هوکا قلیون از مجموعه های برتر در زمینه ی تولید، خرید و فروش قلیان چوبی عمده با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب میباشد. در صورتی که قصد خرید انواع قلیان دارید میتوانید روی این مجموعه حساب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش