خرید قلیان کوچک چوبی

قلیان کوچک چوبی از دیگر نمونه قلیان های تولیدی است که توسط کارخانه های تولیدی تولید می شوند و در انواع گوناگون تولید می شوند و هدف از خرید این نوع قلیان ها بیشتر جنبه دکوری دارند به همین سبب در انواع طرح های زیبا تولید می شوند تا در دکور جلوه زیبایی را به خود اختصاص دهند خرید قلیان کوچک چوبی به صورت ویژه انجام می شود و با قیمت های متفاوت به فروش می رسد.

خرید قلیان کوچک چوبی

طرح های متنوع قلیان چوبی

طرح های متنوع قلیان چوبی

انواع قلیان چوبی در طرح های رخ دار و بدون رخ و نگین دار و براق هستند که با توجه به سلیقه های گوناگون افراد ساخته می شوند.

 قلیان چوبی فانتزی از جنس بهترین و مقاوم ترین چوب با جلا پذیری بسیار عالی تولید شده است. ابعاد این ماکت قلیان چوبی فانتزی نیز دقیقاً در تناسب کافی با قلیان های واقعی ست. تعداد پله ها و شیارها نیز دقیقاً به همان شکل است، یک دکوری زیبا و جذاب خواهد بود.

قلیان های نگینی دارای جنسی چوبی هستند ولی با نگین های آبی و رنگی آن ها را تزیین کرده اند که زیبایی و جلای خاصی به آن داده است و زیبایی آن را دوچندان کرده که بیشتر برای دکور استفاده می شود و برای مصرف قلیون استفاده نمیشود زیرا بیشتر جنبه تزیینی دارد.

قلیان های طرح رخ که با جنس چوبی خود یک رخ زیبا روی آن ها از قدیم هک شده با سنتی از لیوان نیز تولید می شوند که از قدیم تا امروز پرطرفداران برای دکور می باشند و از این قلیان ها در قدیم بسیار استفاده می کردند.

قلیان های چوبی براق به این گونه می باشند که بعد از صیقل های آن این قلیان را با اسپری های بخصوصی براق می کنند که یک قلیان ساده تولید می شود و برای کسانی که ساده پسند هستند مناسب می باشند.

این قلیان های طرح ها و اندازه های گوناگون دیگری را نیز دارند که هر شخصی با توجه به سلیقه و مکانی که می خواهند از آن استفاده کند معمولا آن را انتخاب می کند تا به دکورش زیبایی و جلای فوق العاده ای را بدهد.

فروشنده قلیان کوچک چوبی رخ دار

فروشنده قلیان کوچک چوبی رخ دار

فروشنده  قلیان چوبی رخ دار معمولا فروشگاه های بزرگ وسایل دکوری و تزیینی یا فروشگاه های قلیان فروشی می باشند که به صورت حضوری و غیر حضوری این قلیان ها را می فروشند.

فروشگاه های اینترنتی نیز از فروشنده های انواع قلیان های لوکس  و قلیان های کریستالی و چوبی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می‌باشند که با انواع قیمت و اندازه های گوناگون این قلیان ها را به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش