خرید قلیان لاکچری رنگی هیدرو گراف

 خرید قلیان لاکچری رنگی هیدروگراف در مجموعه هوکا قلیان تولیدقلیان لاکچری رنگی هیدروگراف یکی دیگر از فعالیت های بزرگ هوکا قلیان است مجموعه هوکا تولید انواع قلیان های لاکچری طرح دار و همچنین قیلان های رنگی هیدروگراف را دارد.

 

خرید قلیان لاکچری رنگی هیدرو گراف

خرید قلیان لاکچری رنگی هیدروگراف در هوکا قلیان رنگ هیدروگراف یکی از جدید ترین رنگ های موجود در قلیان های رنگی می باشد و امروزه برای بسیاری از قلیان های رنگی فانتزی از این رنگ ها استفاده می شود و رنگ های هیدروگراف که در قلیان های تنه المینیوم استفاده بسیاری دارد و همچنین در شیشه های قلیان ها هم استفاده میشود.

خرید قلیان لاکچری رنگی هیدرو گراف

انواع رنگ های هیدرو گراف

رنگ های هیدرو گراف در ۶۰ رنگ مختلف تولید می شود و ما در این مجموعه از تمامی رنگ ها در قلیان ها استفاده کرده ایم و با تنوع رنگی بسیار بسیار بالا در خدمت شما خریداران عزیز هستیم رنگ های هیدرو گراف دارای قابلیت بسیار بالا در برابر گرما و حرارت هستند ودر مقابل اب مقاومت دارند و همچنین به راحتی از بین نمیروند و یا تغییر نمیکنند حتی در برابر عوامل محیطی و اب و هوا های گوناگون تغییر نمیکنند.

انواع قلیان های رنگ هیدرو گراف

قابلیت قلیان های رنگی در برابر حرارت

قلیان های رنگ هیدرو گراف در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند و با دوام همانطور که میدانید رنگ های هیدرو گراف در قلیان ها خود با استفاده از حرارت و گرما امیخته و نشانده می شوند و همین امر باعث شده به راحتی بتوان از انها برای تنه و یا حتی شیشه قلیان ها استفاده می شود.

همانطور گفتیم این رنگها در ۶۰ رنگ مختلف می باشد و مجموعه هوکا برای تولید تمامی این رنگ ها سفارش می پذیرد و همچنین دارارای خط تولید رنگ های سفارشی هم می باشد.

قابلیت قلیان های رنگی در برابر حرارت

قلیان های لاکچری طرح دار هوکا قلیان

یکی دیگر از فعالیت مجموعه هوکا قلیان در تولید قلیان های رنگی و طرح دار است که این مجموعه را نسبت به سایر خاص تر و چشم گیر تر میکند ما در تولید قلیان های طرح دار از تنوع بسیار بالا به طوری که می توان گفت بیش از ۱۰۰ نوع قلیان متنوع تولید نموده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش