مجموعه هوکا شما را به خرید بهترین محصولات قلیان خانگی و زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید قلیان فلزی کوچک جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت قلیان فلزی با چوبیقیمت نهایی قلیان فلزی کوچک

خرید قلیان فلزی کوچک را می توان از طریق نمایندگی های فروش و یا از طریق مراجعه به سایت های اینترنتی مجاز خریداری کرد.

خرید قلیان فلزی کوچک جدید

تفاوت قلیان فلزی با چوبی

تفاوت قلیان فلزی با چوبی قلیان فلزی و چوبی در دو جنس مختلف هستند که با همدیگر تفاوت های زیادی دارند. قلیان چوبی در مقایسه با نوع فلزی راحت تر آب بندی و طعم دار می شود زیرا جنس چوب، مزه توتون و تنباکو را به خود جذب می کند علاوه بر این هنگامی که می خواهیم از قلیان چوبی استفاده کنیم در بار اول طعم دار می شود؛  در صورتی که قلیان فلزی، باید عمل کشیدن را چندین بار و در طی چند مرحله تکرار کرد تا قلیان مزه دار شود و نسبت به نوع چوبی مدت زمان بیشتری لازم است  تا طعم دار شود.

قلیان چوبی برای افرادی مناسب است که همواره فقط از یک طعم استفاده می کنند و این بیشتر به خاطر این است که بوی تنباکو در چوب نفوذ می کند، ولی در قلیان فلزی از هر طعمی که افراد بپسندند می توان استفاده کرد چون بعد از هر بار استفاده، با شستن داخل قلیان، طعم تنباکو از بین می رود. 

افرادی که قلیان می کشند صدای قل قل آن را نیز بیشتر از طعم، می پذیرند از این رو صدای قل قل در قلیان چوبی بسیار بیشتر از قلیان های فلزی است و طعمی که با کشیدن قلیان چوبی در افراد ایجاد می شود را با قلیان فلزی، نمی توان احساس کرد.

از دیگر تفاوت های قلیان چوبی و فلزی، زمان شستن مخزن آن است که در نوع چوبی باید بعد از هر بار استفاده، مخزن آب را خالی و به طور کامل شست؛ چون در غیر این صورت قارچ ها در مخزن، رشد کرده و باعث ایجاد بوی بد می شوند در صورتی که قلیان فلزی به رسیدگی کمتری نیاز دارد.

قلیان فلزی در مقایسه با چوبی دارای دوام بیشتری است ولی نوع چوبی ممکن است بعد از مدتی استفاده، ترک بر دارد.  از نظر قیمت هم، قلیان چوبی گران تر می باشد.

قلیان فلزی نسبت به چوبی، چون طعم را در خود جذب نمی کند؛ طعم خاصی را در افراد ایجاد می کند و چون جنس فلزی دارد ممکن است پس از چندی زنگ بزند.

قیمت نهایی قلیان فلزی کوچک

قیمت نهایی قلیان فلزی کوچک قیمت قلیان فلزی کوچک در سراسر کشور متغیر می باشد زیرا با توجه به جنس تنه، طرح قلیان و ارتفاع آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد. برای اطلاع از قیمت روز قلیان می توان به سایت های مربوط به نمایندگی های فروش قلیان مراجعه کرد.

آقای محمد لو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم آقایی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09125951281

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه هوکا شما را به خرید بهترین محصولات قلیان خانگی و زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید