خرید قلیان طرح دار چوبی

قلیان طرح دار چوبی یکی از نمونه های پرطرفدار به عنوان یک المان تزئینی در قهوه خانه و حتی رستوران ها و خانه ها است. برای خرید بهترین نوع این محصول در نظر گرفتن چه معیارهایی اهمیت دارد؟ آیا از نظر کیفیت قلیان های چوبی بهتر هستند یا مدل های فلزی؟

خرید قلیان طرح دار چوبی

چگونگی ساخت قلیان طرح دار طاووس

چگونگی ساخت قلیان طرح دار طاووس یکی از لوازم موجود در قهوه خانه و برخی خانه های ایرانی قلیان است که استفاده های مختلف تزئیینی و مصرفی دارد. این محصولات از نظر جنس بدنه و شیلنگ به مدل های مختلف چوبی، شیشه ای، فلزی و حتی چدنی و استیل دسته بندی می شوند.
 مدل های قدیمی و سنتی انواع قلیون های سفالی و چوبی را شامل می شوند که امروزه بیشتر برای تزیین در سفره خانه های سنتی و قهوه خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های طرح دار در بازار و بین جوانان جایگاه ویژه ای دارند و به همین علت شرکت های تولیدی سعی در عرضه آنها دارند. اگر جنس تنه قلیان شیشه ای باشد انواع طراح های فانتزی و سنتی به صورت رنگی یا ساده به وسیله دستگاه بر روی آن حکاکی می شود. طرح های می توانند به صورت نقاشی شده یا مدل های برجسته و طرح های شیشه ای مجزا باشند که با چسب های مخصوص روی بدنه قلیان چسبانده می شوند.
برخی مدل های دیگر انواع قلیان چوبی را می توان نام برد که طرح های ایجاد شده بر روی آنها اغلب به صورت دستی و حکاکی شده است. این نوع قلیان ها ارزش قیمتی بالایی دارند و اغلب به صورت تزئینی مورد استفده قرار می گیرند. ساخت هر مدل قلیان با توجه به جنس بدنه و نوع کارآیی آن کاملاً متفاوت است که امروزه به دو روش صنعتی و سنتی انجام می پذیرد.

قیمت قلیان طرح دار قدیمی

قیمت قلیان طرح دار قدیمی قیمت انواع قلیان قدیمی و طرح دارد در بازار متفاوت است. همانطور که می دانید عوامل و فاکتورهای متعددی می توانند در تعیین قیمت ها تاثیرگذار باشند. به عنوان مثال شیوه ساخت و نوع طراحی نقش موثری در قیمت مدل های طرح دار خواهند داشت. برخی دیگر از مهمترین موارد اثرگذار بر قیمت هر عدد قلیان عبارتند از:

  • جنس بدنه و کیفیت ساخت آن
  • نوع طراحی و هزینه های ساخت و طراحی
  • اندازه و سایز قلیان
  • قیمت روز مواد اولیه تولید
  • جنس شیلنگ و سری قلیان

امروزه تنوع این محصول در بازار بسیار زیاد است و خریدار می تواند بر اساس سلیقه شخصی، نوع کارآیی و میزان بودجه خود اقدام به سفارش و خرید مدل مورد نظر خود کند. در پایان باید خاطر نشان کرد که در این مرکز انواع قلیان قدیمی با طرح های سنتی با قیمت مناسب در اختیار مدیران قهوه خانه ها، خریداران عمده و هتلداران و سفره خانه های سنتی قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش