خرید عمده قلیان برنجی قدیمی

قلیان از زمان گذشته محبوبیت خاصی داشته است و امروزه نیز در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. خرید عمده قلیان برنجی قدیمی با کیفیت بالا و قیمت مناسب امکان پذیر است. مشتریان می توانند این محصول را از راه های مختلفی تهیه کنند. 

خرید عمده قلیان برنجی قدیمی

برق انداختن قلیان برنجی قدیمی

برق انداختن قلیان برنجی قدیمی برای برق انداختن قلیان قدیمی از جنس برنج یا مس از ترکیبات خاصی استفاده می شود. 

با توجه به این که بدنه قلیان دائما در معرض دود و سایر آلودگی های محیط قرار دارد به سرعت کدر می شود و رنگ و حالت اولیه خود را از دست می دهد؛ به همین جهت استفاده از مواد براق کننده اهمیت زیادی دارد. 

ترکیبات و محلول خاصی که برای این کار استفاده می شود، فقط برای فلزات مناسب است و استفاده از آن برای سایر سطوح به ویژه سطوح چوبی اشتباه است. این محلول شامل مواد شوینده بسیار قوی مانند وایتکس، الکل و استون است. این مواد در کنار هم، در چند مرحله بدنه قلیان را براق می کنند. 

در اولین مرحله تمامی آلودگی ها از روی فلز به صورت سطحی از بین می رود. در دومین مرحله فلز کاملا شفاف می شود و در آخرین مرحله لایه ای براق روی آن ایجاد می شود.

استفاده از این محلول ها باید به اندازه باشد؛ زیرا در صورت مصرف پشت سر هم و بیش از حد این محلول ممکن است آسیب های جدی و مخربی به بدنه قلیان وارد شود. 

امروزه با استفاده از همین ترکیبت بسیاری از قلیان های قدیمی را نو و تمیز می کنند و در بازار عرضه می کنند. 

فروش ویژه قلیان برنجی قدیمی شاه عباسی

فروش ویژه قلیان برنجی قدیمی شاه عباسی قلیان شاه عباسی علاوه بر زیبایی ارزش هنری بسیار بالایی برای ایرانیان دارد. این محصول همچنان با بالا ترین کیفیت تولید می شود  و با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

این محصول در فروش ویژه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می ‌رسد. 

البته قیمت قلیان شاه عباسی به عوامل مختلفی بستگی دارد. هرچه قدمت این محصول بیشتر باشد به طور حتم قیمت آن نیز بالا تر است. 

از دیگر موارد تاثیر گذار روی قیمت نهایی محصول می توان به هزینه‌ های تولید اشاره کرد. به عنوان مثال هرچه برای تولید این محصول هزینه بیشتری صرف شده باشد قیمت نهایی به همان میزان افزایش پیدا می‌کند. 

تولید کنندگان و فروشندگان در فروش ویژه این محصول را با قیمتی استثنایی در اختیار مشتریان قرار می دهند. در این نوع فروش، فروشندگان سود خود را کمتر در نظر می گیرند و به همین علت درصد زیادی از مشتریان محصول مورد نیاز خود را در این بازه زمانی خریداری می کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش