تولید کننده قلیان تنه برنجی

قلیان وسیله ای آبی می باشد که برای کشیدن توتون و تنباکو مورد استفاده قرار می گیرد. تنه این محصول ممکن است از جنس چوب، فلز و یا شیشه باشد. نوع تنه برنجی قلیان از پرکاربردترین انواع این محصول است که در ابعاد و طرح های مختلف در بازار موجود است. تولید کننده قلیان تنه برنجی در داخل کشور این محصول را در مدل های بسیار زیبا و متنوع برای رضایت مشتریان تولید و آن را در سراسر کشور و در اسرع به دست خریداران می رساند.

تولید کننده قلیان تنه برنجی

مدل های مختلف تنه برنجی قلیان

مدل های مختلف تنه برنجی قلیان

یکی از زیباترین و در عین حال بادوام ترین انواع قلیان موجود در بازار این محصول قلیان تنه برنجی می باشد که تنه آن از فلز برنج که نوعی آلیاژ ساخته شده از آهن و مس می باشد ساخته شده است.

این نوع تنه قلیان از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و در اثر افتادن دچار آسیب یا ترک نمی شود و به همین جهت است که در قلیان سراها بیشتر از این نوع تنه قلیان استفاده می شود.

با توجه به ذوق و سلیقه تولید کننده تنه برنجی قلیان انواع مدل های ابداعی زیادی می توان تولید و به بازار عرضه کرد و هنرمندان خوش سلیقه توانسته اند با استفاده از قدرت چکش خواری و انعطاف پذیری بالای فلز برنج مدل های بسیار زیبایی از این محصول به بازار ارائه کنند.

این محصول در انواع مدل مینیاتوری، مدل فرشته و بسیاری مدل های دیگر تولید شده است که هر یک دارای شکل و ظاهر جداگانه ای می باشند.

مدل مینیاتوری تنه برنجی قلیان دارای اندازه کوچکی بوده و بیشتر حالت دکوری دارد و بسیار زیبا است همچنین مدل فرشته به دلیل شکل خاص آن به این نام معروف شده است و اندازه آن کمی از مدل مینیاتوری بزرگ تر می باشد.

مدل عربی تنه بلند این محصول نیز دارای ارتفاع بیشتری نسبت به انواع مختلف تنه های برنجی دیگر است و به همین برای تهیه ان باید هزینه بیشتری پرداخت نمود.

فروش عمده قلیان تنه برنجی

فروش عمده قلیان تنه برنجی

تولید قلیان تنه برنجی در داخل کشور انجام می شود و تولید کننده این محصول این توانایی و ظرفیت را دارد که بخشی از نیاز داخلی به این محصول را تامین کند.

فروش قلیان تنه برنجی توسط تولید کننده آن به صورت عمده انجام می شود و خریداران می توانند انواع مدل های این محصول با کیفیت و بادوام را سفارش دهند.

قیمت هر کدام از مدل های این محصول به دلیل اندازه و شکل متفاوت با هم فرق دارد و باید قبل از سفارش هر یک از مدل ها در تماس با تولید کننده از قیمت روز آن آگاهی پیدا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش