تولید کننده شلنگ یکبار مصرف ۲ متری

تولید کننده شلنگ یکبار مصرف ۲ متری همیشه شرایط بهتری را برای فروش به مشتریان ارائه می دهد.  اگر قصد خرید عمده شلنگ یکبار مصرف را از برند های مختلف و در ابعاد گوناگون دارید، پیشنهاد می شود که کالای خود را بدون واسطه از تولید کننده خریداری کنید. این کار باعث می شود ضمن اینکه شما از کیفیت محصولی که خریداری کرده اید مطمئن باشید، در نهایت کالای سفارشی خود را نیز با یک قیمت بسیار مناسب و به صرفه خریداری کنید. در ادامه این مطلب سعی داریم به ارائه اطلاعاتی پیرامون تولید کننده شلنگ یکبار مصرف ۲ متری بپردازیم.

تولید کننده شلنگ یکبار مصرف

شلنگ یکبار مصرف ۲ متری

شلنگ های قلیانی که در مجموعه هوکا قلیون ارائه می گردد از کارخانه های تولیدی ماهان، الجمیرا و ال اماسی است.  تلاش این واحد های تولیدی این است که شلنگ یکبار مصرفی را تولید و عرضه کند که متناسب با نیاز مشتری باشد. انواع شلنگ های یکبار مصرف ارائه شده از برند های نام برده در هوکا قلیان به شرح موارد زیر است:

  • شلنگ قلیان کوتاه ۱۱۰ سانتی متر ( سایز کوچک )
  • شلنگ قلیان بلند ۱۸۰ سانتی متر ( سایز بزرگ )
  • شلنگ یکبار مصرف _ پک کرونایی لنگ قلیان
  • شلنگ یکبار مصرف _ پک لوکس شلنگ قلیان

در حالت کلی تمامی واحد های تولید کننده شلنگ یکبار مصرف، شلنگ های قلیان را در دو سایز اصلی و پرفروش که برای انواع سایز های قلیان مناسب باشد، تولید می کنند. اولین سایز شلنگ های یکبار مصرف سایز کوچک  است که در حالت کامل به طول ۱۱۰ سانتی متر می‌رسد. از این سایز از شلنگ های یکبار مصرف برای قلیان های کوچک و مسافرتی استفاده می شود.

سایز دوم شلنگ های یکبار مصرف، شلنگ های سایز بزرگ است که طول آن ها به ۱۸۰ سانتی متر می رسد و این شلنگ ها مناسب برای قلیان های بزرگ است. علاوه بر این در مجموعه هوکا قلیون شلنگ یکبار مصرف دو متری نیز متناسب با نیاز کاربر طراحی، تولید و عرضه می شود.

تمامی ابعاد شلنگ های یکبار مصرف تولیدی در این مجموعه از برند های مختلف، دارای تنوع در رنگ بندی می باشند و می توانید آن ها را متناسب با رنگ قلیان خود و همینطور سلیقه شخصی تان سفارش دهید.

تولید کننده شلنگ یکبار مصرف

تولید کننده شلنگ یکبار مصرف ۲ متری در تهران

مجموعه بازرگانی هوکا قلیون جزو واحد های تولید کننده و توزیع کننده شلنگ قلیان یکبار مصرف از برند های مختلف در استان تهران می باشد. این مجموعه از مواد اولیه درجه یک در ساخت شلنگ های یکبار مصرف استفاده می کند. در این مجموعه سعی بر این است که در تمامی مراحل تولید و عرضه کالا به مشتری پروتکل ها و دستور العمل های بهداشتی رعایت شود.

شما عزیزان می توانید برای سفارش شلنگ یکبار مصرف قلیان در تمامی ابعاد از جمله شلنگ یکبار مصرف دو متری که برای قلیان بزرگ مناسب است از طریق مجموعه بازرگانی هوکا قلیون اقدام کنید. این مجموعه هم دارای خرید حضوری و هم خرید اینترنتی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش