تولید عمده قلیان مسافرتی

قلیان عمده مسافرتی یک لوله آب است که برای استعمال دخانیات استفاده می شود. توتون و تنباکو را می توان به صورت تابامل، مخلوطی متشکل از ملاس با افزودن رایحه، که با زغال چوب مصرف می شود، استفاده کرد. استفاده از قلیان در آفریقای شمالی و خاورمیانه رواج دارد. ما اقدام به تولید عمده قلیان مسافرتی نموده ایم.

تولید عمده قلیان مسافرتی

آشنایی با انواع قلیان مسافرتی

آشنایی با انواع قلیان مسافرتی قلیان از چندین قسمت تشکیل شده است: دودکش، کاسه بالایی، بدنه (یا مخزن)، لوله زیر آب و لوله. قلیان همچنین می تواند دارای یک سینی باشد که بین دودکش و کاسه بالایی قرار دارد. این کاسه حاوی مخلوط توتون و تنباکو، ملاس (گلیسیرین گیاهی) برای نگهداری تنباکو و مایعات میوه ای است که گاهی اوقات به آن تابیل و زغال گفته می شود و در بالای آن قرار می گیرد.
برخی از مخلوط ها حاوی تنباکو نیستند و فقط از ملاس و تفاله میوه تشکیل شده اند. کاسه در بالای شومینه نشسته است. بدن قلیان تا نیمه راه پر از آب شده و می توان گلاب یا سایر مواد افزودنی طعم دهنده را به آن افزود. لوله غوطه ور شده سپس در مخزن قرار می گیرد و به دودکش و لوله متصل می شود.

دود تابیل از طریق آب عبور می کند که دود را خنک می کند اما آن را فیلتر نمی کند (فقط 3٪ در آب نگهداری می شود، بنابراین 97٪ باقیمانده در دود باقی می ماند تا استنشاق شود) قبل از رسیدن به دهان فرد سیگاری. در لوله ارائه شده برای این منظور. آب به طور مرتب تغییر می یابد تا بقایای آن پاک شود.

طبل استفاده شده در قلیان به طور خاص برای این منظور طراحی شده است: دارای شکل خمیر مرطوب، متشکل از حدود 30٪ توتون و تنباکو است که با حدود 70٪ ملاس، عسل و تفاله میوه های مختلف تخمیر می شود، دود یک عطر و طعم میوه ای و عطر. برگه هایی متناسب با هر سلیقه ای وجود دارد: از سیب تا گیلاس، از نعناع گرفته تا چند میوه و حتی کاپوچینو یا کولا. طبل در کوره تا دمای حدود 450 درجه سانتیگراد 6،4 گرم می شود.
مخازن به اشکال مختلف (به شکل نارگیل یا دیگر شکل) ساخته می شوند و می توانند از فلز، کریستال، شیشه، مس یا سفال ساخته شوند. برخی با قطعات تذهیب یا نقره تقویت شده اند. قسمتهای فلزی قلیان غالباً نازک تراشیده می شوند. برخی از لوله ها نیز تزئین شده اند. سرانجام، سینی قلیان نیز بسیار تزئین شده است.

عرضه عمده قلیان مسافرتی

عرضه عمده قلیان مسافرتی ما از مراکز معدود تولیدی کشور هستیم که به صورت مستقیم اقدام به عرضه عمده قلیان مسافرتی نموده است. شکل های قلیان بسیار متنوع است و تزئینات نشان دهنده تأثیرات تزئینی منطقه ای است که در آن ساخته شده است. مکانیسم قلیان امکان پیش بینی استفاده همزمان از چند وسیله سیگاری را ممکن می سازد، همانطور که گاهی اوقات در خارج از جوامع دیده می شود که استفاده از آن سنتی است و ممکن است این ساز در قلب یک رویه اجتماعی باستانی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش