تولیدی شلنگ قلیون _ خرید با اطمینان از واحد تولیدی

تولیدی شلنگ قلیون در سراسر کشور وجود دارد که شلنگ های یکبار مصرف را از برندهای مختلف و با قیمت های متفاوتی ارائه می دهد. مجموعه بازرگانی هوکا قلیون از مهم ترین واحد های تولیدی است که واحد فروش آن در تهران واقع است، اما به منظور رفاه حال مشتریان امکان فروش اینترنتی را برای تمامی متقاضیان فراهم می کند. با فروش اینترنتی مشتریان در سراسر کشور می توانند با مشاهده انواع شلنگ های یکبار مصرف و مقایسه قیمت آن ها، با دید باز و وسیع تری محصولات را مشاهده کرده و انتخاب کنند.

تولیدی شلنگ قلیون

مهم ترین مشخصه شلنگ با قابلیت یکبار استفاده

قلیون از وسایل سرگرمی است که استفاده از آن همراه با شلنگ های یکبار مصرف، می تواند آن را کاملا بهداشتی و استاندارد کند. از اصلی ترین مشخصه شلنگ یکبار مصرف قلیان می توان به مواراد زیر اشاره کرد :

  • سبک و مقاوم
  • عاری از هر گونه آلودگی و تمیز
  • بهداشتی
  • عدم زنگ زدگی
  • استحکام بالا
  • انعطاف پذیر و دارای شکل خرطومی
  • ضد له شدگی
  • تولید شده از مواد اولیه بدون بو
  • قابل شست و شو
  • و …

استفاده از قلیان میان افراد مختلف افزایش یافته است و افراد علاوه بر منازل، در رستوران ها، کافه ها، قلیان سراها و … نیز از قلیان استفاده می کنند. استفاده بیشتر از قلیان به معنای استفاده بیشتر از شلنگ های یکبار مصرف می باشد، چراکه در حال حاضر بیشتر افراد از شلنگ های یکبار مصرف به جای شلنگ های سنتی استفاده می کنند.

گفتی است که از ویژگی های بارز و مهم شلنگ های یکبار مصرف قلیان در تولیدی شلنگ قلیون این است که از انتقال بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند. چرا که این شلنگ ها بسیار بهداشتی و تمیز هستند و از طرفی فقط یک فرد از آن استفاده می کند. مطابق با تحقیقاتی که انجام گرفته است، شلنگ های یکبار مصرف به منبعی برای انتقال انواع ویروس، میکروب و قارچ ها می باشد. از طرفی دیگر ذرات زنگ زدگی لوله فنری داخل شلنگ های سنتی در استفاده از قلیان می تواند وارد سیستم تنفسی فرد شده و اثرات مخرب خود را بر جای بگذارد.

تولیدی شلنگ قلیون

تولیدی و فروش شلنگ قلیون

تولیدی شلنگ قلیون، شلنگ های یکبار مصرف را در سایز ها، رنگ بندی و کیفیت های مختلفی تولید و روانه بازار می کند. از مهم ترین ابعادی که شلنگ های یکبار مصرف قلیان در آن ابعاد تولید می گردد، می توان به سایز ۱۲۰ سانتی متری، سایز ۱۸۰ سانتی متری و سایز ۱۱۰ سانتی متری اشاره کرد که برای انواع قلیان ها مناسب است.

از مهم ترین تولیدی های شلنگ یکبار مصرف در استان تهران، مجموعه بازرگانی هوکا قلیون می باشد. این مجموعه شلنگ های یکبار مصرف و بهداشتی متناسب با انواع قلیان ها را از برند های مختلف الجمیرا، ال اماسی، ماهان و … به مشتریان ارائه می دهد. در صورت تمایل به ثبت سفارش در این واحد بازرگانی با شماره های درج شده در انتهای مفاله تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش