تولیدکننده قلیان کوچک چوبی حاج اوغلی

قلیان انواع و اقسام زیادی دارد. یکی از محبوب ترین نوع قلیان، قلیان کوچک چوبی است. چرا که سایز کوچک این محصول سبب راحتی و سهولت حمل و نقل آن شده و از این رو، امکان استفاده از خانه، سفر و غیره برای همه وجود دارد. از این رو، این محصول به صورت کلی و عمده در بازار به فروش می رسد. برای خرید آن می توان به سایت تولید کننده قلیان کوچک چوبی حاج اوغلی مراجعه کرد. 

تولیدکننده قلیان کوچک چوبی حاج اوغلی

مشخصات قلیان کوچک چوبی ساده

مشخصات قلیان کوچک چوبی ساده

قلیان کوچک چوبی ساده یکی از انواع قلیان هایی می باشد که بازار خرید و فروش گسترده ای دارد. چرا که این محصول از مشخصات و ویژگی هایی برخوردار می باشد که سبب راحتی و سهولت استفاده از آن می گردد. از جمله ویژگی های و مشخصات قلیان چوبی ساده می شود به این موارد اشاره کرد: 

  • سایز: مسلما اولین و مهمترین ویژگی و مشخصه این محصول مربوط به سایز آن می باشد. سایز این محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه بسیار کمتر و کوچک تر است. از این رو، به راحتی می توان آن را در کیف و یا ساک جاگذاری کرد و یا در ماشین قرار داد و جا به جا نمود. برای جا به جایی نیاز به جای زیاد ندارد. 
  • طرح: از دیگر مشخصه ها و ویژگی هایی که این محصول دارد، طراحی آن می باشد. طراحی این محصول با وجود ساده بودن، بسیار شیک و زیبا می باشد. از این رو، قدیمی و کهنه نمی شود و می توان برای سال ها از آن استفاده نمود. 
  • جنس: اگر چه جنس به کار رفته در تولید این محصول چوب می باشد. ولی با این وجود، جنس چوب ها بسیار مرغوب است و از چوب های مناسب و مرغوب برای این منظور استفاده شده است. چوب هایی که در گذر زمان ترک بر نمی دارند و یا نمی سوزند. 

همه این ویژگی ها و مشخصات در کنار مشخصات دیگر این محصول مانند ارزان تر بودن نسبت به قلیان های دیگر سبب شده است که بازار خرید و فروش آن رونق زیادی داشته باشد و روز به روز بر تعداد خریداران و مشتریان آن افزوده شود. 

قیمت مناسب قلیان کوچک چوبی

قیمت مناسب قلیان کوچک چوبی

قیمت یکی از مهمترین و اصلی ترین فاکتورهایی است که خریداران و مشتریان قلیان حاج اوغلی در زمان خرید به آن توجه و دقت دارند. با وجود این که قلیان های حاج اوغلی از بهترین و مرغوب ترین نوع می باشند.

ولی با این وجود قیمت آن بسیار ارزانتر و مناسبتر می باشد. از این رو، خریداران و مشتریان می توانند این محصول را به صورت عمده و کلی خریداری کنند و برای فروش به بازار عرضه نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش