تولیدکننده قلیان چوبی دکوری

قلیان وسیله ای برای دود کردن تنباکو است که دارای ساختاری منحصر به فرد بوده و در سایز و مدل های مختلف ساخته می شود. قلیان چوبی قدمتی پیشینه دارد و از قدیم در محیط های مختلف استفاده می شده و امروز شکل مدرن تری به خود گرفته است. نمونه های چوبی دارای تزیینات خاص هستند و بیشتر به عنوان دکوری استفاده می شوند. این تولید کننده با تولید قلیان چوبی دکوری توانسته به خوبی نیاز مصرف کنندگان را پاسخ دهد. 

تولیدکننده قلیان چوبی دکوری

قلیان چوبی بهتر است یا برنجی؟

قلیان چوبی بهتر است یا برنجی؟ قلیان برنجی دکوری با قلیان چوبی تفاوت های زیادی دارد. اگر چه هر دو دارای تزیینات زیبایی هستند و برای دکوراسیون گزینه مناسبی به شمار می روند اما جنس آنها با یکدیگر فرق دارد. نمونه های چوبی طرحی طبیعی دارند و در زمان استفاده راحتتر و سریعتر آب بندی و طعم دار می شوند. دود خارج شده از آنها نیز بیشتر است. 

نمونه های چوبی شروع کشیدن طعم دار می شوند و نمونه های برنجی که بسیار براق و زیبا هم هستند دیرتر طعم دار می شوند. دوام مدل های برنجی چون از فلز هستند بیشتر بوده و رطوبت آن را خراب نمی کند. مدل های برنجی جز بهترین نمونه ها هستند که از آلیاژ برنج ساخته شده اند و بسیار براق و درخشان می باشند به همین دلیل در دکوراسیون های امروزی جایگاه بالایی دارند. 

نمونه های چوبی دارای سبکی قدیمی هستند و وزن سبکی هم دارند که در این صورت به راحتی جابجا می شوند. در ساخت هر دوی این محصولات بهترین مواد اولیه بکار رفته و به همین دلیل استحکام بالایی دارند. 

صادرات قلیان چوبی طرح دار

صادرات قلیان چوبی طرح دار صادرات قلیان چوبی طرح دار به عنوان بهترین صنایع دستی به کشورهای دیگر سودآوری زیادی دارد. این تولیدی برای آینده خود هدفی را تعیین کرده است. که مطمئنا با پشتکار زیاد به ان می رسد. یکی از این اهداف گسترش فعالیت در زمینه صادرات بین المللی و جهانی است.

ایران در زمینه تولید انواع قلیان طرح دار در موقعیت خوبی در جهان قرار دارد. برخی نمونه های تولید شده در کشور در حال حاضر قابل رقابت با نمونه های برتر جهانی می باشند. از این رو برخی تولید کنندگان موفق به تولید انواع صادراتی و با کیفیت این محصول به دیگر نقاط جهان شده اند. 

صادرات این کالا در فهرست صادرات کالا های غیر نفتی قرار دارد که هر ساله وارد کننده مقدار ارز قابل ملاحظه ای به کشور می باشد. ایران در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های قلیان در دنیا مطرح است. از این رو محصولاتی صادراتی و درجه یک را ارائه داده و انها را راهی بازار جهانی خواهد کرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش