تولیدکننده قلیان های فانتزی دست ساز

قلیان ها تولید کنندگان بسیار گوناگونی دارند که در سراسر نقاط ایران وجود دارند، این قلیان ها از مواد و کیفیت های گوناگون تولید می شوند اما دست ساز آن ها گران تر و کیفیت بیشتری دارند چرا که کار بیشتری بر روی آن ها انجام می شود و به همین دبل قیمت آن نیز بیشتر از قیمت قلیان های صنعتی می باشند و استفاده ی بیشتری نیز دارد اما قلیان های فانتزی بسیار گر فروش می باشد. 

تولیدکننده قلیان های فانتزی دست ساز

انواع مدل قلیان های فانتزی زیبا

انواع مدل قلیان های فانتزی زیبا

قلیان های فانتزی در ابعاد مختلفی تولید و به بازار ها عرضه‌ می شود  که این ابعاد با مدل های متفاوت در بازار قیمت های مختلف و کیفیت مختلفی هم دارند، ابن قلیان ها از نظر جنس به فلزات سبک نیاز دارد و به همین دلیل وزن آن سبک می باشد و باعث زیبایی این قلیان ها نیز می شود که این بسیار خوب می باشد. 

تنوع قلیان بستگی به طرح و جنس و کیفیت مواد اولیه ی این قلیان ها دارد برای مثل قلیان های قدیمی بدنه ای از جنس سفال داشتند که هم در برابر حرارت مقاوم بودن و هم در برابر ضربات اما پلاستیک های فشرده مقاومت کمتری در برابر قلیان های سفالی داشتند اما در حال حاضر قلیان های فانتزی دست ساز و صنعتی وارد بازار شده است که از جنس سفال با طرح ها و رنگ های متفاوت و بدنه ی بالایی آن از جنس فلز آلومینیوم می باشد. 

قلیان ها به اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک به بازار ها عرضه‌ شده اند، قلیان فانتزی کوچک برای مسافرت بسیار مناسب می باشد و استفاده از آن راحت و سریع می باشد اما قلیان های بزرگ و متوسط استفاده از آن در همه جا امکان پذیر نمی باشد، البته قلیان فانتزی ظریف نیز تولید و به بازار عرضه‌ می شود که جنسی نازک اما با زیبایی بسیار زیادی در بازار وجود دارد. 

قیمت عمده قلیان فانتزی ظریف

قیمت عمده قلیان فانتزی ظریف

این قلیان های فانتزی به صورت عمده خرید و فروش می رسد و تولید کنندگان اصلی این قلیان ها در تهران و شهر های بزرگ و اطراف آن ها وجود دارد و با اضافه کردن هزینه ی حمل و نقل به قیمت نهایی این قلیان ها به بازار ها عرصه‌ می شوند. 

خریداری به صورت عمده این قلیان ها مناسب تر می باشد چرا که فروشنده به تعداد زیاد با قیمتی کمتر برای متقاضی حساب می کند و به همین دلیل قیمت این قلیان ها به صورت عمده کاهش می یابد، که این برای متقاضی بسیار خوب است و به همین دلیل خریداری این قلیان ها در تمام نقاط ایران انجام می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش