توزیع کنندگان قلیان چوب گردو صادراتی

برای تهیه قلیان از متریال متنوعی استفاده می‌ شود، از با کیفیت‌ ترین انواع آن ها می‌ توانیم به قلیان چوب گردو اشاره داشته باشیم. این نمونه قلیان از استحکام بالایی برخوردار بوده و در مدت زمان طولانی کیفیت اصلی خود را حفظ خواهد کرد.

توزیع کنندگان قلیان چوب گردو صادراتی با توجه به کیفیت بالای این سری از محصولات، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین انواع قلیان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

توزیع کنندگان قلیان چوب گردو صادراتی

مشخصات قلیان چوب گردو چیست؟

مشخصات قلیان چوب گردو چیست؟ چوب مورد استفاده برای تهیه قلیان چوب گردو از مناطق سردسیر کشور ایران همچون استان های تبریز و کردستان یا همدان تهیه می شود. این چوب ها بسیار با کیفیت هستند از متوجه هیچ پوسیدگی نخواهند شد. چوب درخت گردو در تهیه قلیان از مزیت‌ های بسیار زیادی برخوردار می باشد، این نمونه چوب رطوبت را به خود نمی گیرد و هیچگونه ترکی را در اثر همجواری با رطوبت در قلیان به وجود نخواهد آورد.

در واقع بهترین نوع چوب برای تهیه قلیان های چوبی درخت گردو می باشد. بعد از استفاده از قلیان درون آن را با سیخی داغ بسوزانید تا پرزهای سوخته آن از بین برود. به مدت نیم ساعت آن را در داخل آب ولرم قرار دهید تا سوراخ و منافذ آن به خوبی از بین برود. توجه داشته باشید که میانه چوب قلیان شما حتما از جنس گردو باشد. پس از استفاده از قلیان حتما آب کوزه آن را تخلیه نمایید، در غیر این صورت احتمال شکستن تنگ آب آن نیز بسیار زیاد خواهد شد.

توجه داشته باشید که قلیان ها در دو نوع مدرن و سنتی در بازار یافت می شوند، نمونه مدرن آن ها بیش تر از همه در کشورهای آمریکایی تولید می‌ شود، اما نمونه سنتی در کشورهایی همچون مصر، سوریه و ترکیه به تولید می‌ رسند. برای تهیه هر یک از این نمونه قلیان ها از متریال های خاصی استفاده شده که در نتیجه کیفیت آن ها را بالاتر می‌ برد. نمونه مدرن آن نسبت به نمونه سنتی سبک تر است و شما می توانید به راحتی آن را حمل و نقل کنید.

سفارش انواع قلیان چوب گردو صادراتی

سفارش انواع قلیان چوب گردو صادراتی با توجه به استقبال بالا نسبت به این سری از محصولات، بازار سفارش انواع قلیان بسیار داغ بوده و افراد در اقصی نقاط کشور به ثبت سفارش این محصول می پردازند. جهت خرید قلیان سنتی می توانید از درگاه اینترنتی اقدام نمایید. در این زمینه فروشگاه اینترنتی ما بهترین و با کیفیت ترین قلیان چوب گردوی با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، که در این صورت شما در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهید کرد و می توانید به صورت عمده محصول را تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش