توزیع کننده شلنگ یکبار مصرف ۱/۵متری

شلنگ یکبار مصرف ۱٫۵متری از جمله محصولات بهداشتی می باشد که برای استفاده بهداشتی تر از قلیان تولید و توزیع می شود. شلنگ های یکبار مصرف با هدف جایگزینی با شلنگ های سنتی تولید و روانه بازار شده است. بیشترین کاربرد شلنگ های یکبار مصرف در مکان های عمومی می باشد که قلیان در آن به مشتریان ارائه می گردد و رعایت بهداشت ضرورت دارد. صاحبان مشاغل می توانند برای خرید به صرفه شلنگ یکبار مصرف قلیان را به صورت عمده از توزیع کننده شلنگ یکبار مصرف ۱/۵متری خریداری کنند. در ادامه اطلاعات بیشتری ارائه کرده ایم، همراه ما باشید.

 شلنگ یکبار مصرف در چه ابعادی تولید می گردد؟

توزیع کننده شلنگ یکبار مصرف ۱/۵متری

معمولا از شلنگ یکبار مصرف زمانی کاربرد دارد که چندین نفر به صورت مشترک از یک قلیان استفاده می کنند. در واقع از ملزومات بهداشتی این است که افراد از شلنگ یکبار مصرف مختص خود استفاده نمایند.

حتی اگر در خانه از قلیان شخصی خودتان نیز استفاده می کنید، برای جلوگیری از مضرراتی که قلیان های سنتی و فنری دارند، یا باید شلنگ اصلی قلیان را مرتب عوض کنید و یا سعی کنید از شلنگ های یکبار مصرف برای مصارف خانگی استفاده نمایید.

با توجه به این اینکه قلیان ها در انواع مختلف و سایز بندی های متفاوتی تولید می شوند، شلنگ های قلیان نیز متناسب با آن ها دارای سایز بندی های متفاوتی هستند. به طور کلی شلنگ های یکبار مصرف قلیان در ابعاد ۱/۵و ۲ متری تولید می گردد. می توانید اگر قلیان کوچکی دارید، از شلنگ های یکبار مصرف ۱/۵ متری برای آن تهیه کنید.

استفاده از شلنگ یکبار مصرف در اماکن عمومی

صاحبان مشاغل در کافه ها، رستوران ها و قلیان سرا ها، بهتر است برای جلب رضایت مشتری برای ارائه قلیان به افراد، از شلنگ یکبار مصرف استفاده کنند.

شلنگ های یکبار مصرف در بسته بندی های بهداشتی آماده شده و تولید می گردد. افرادی که به مشتریان خود قلیان را ارائه می دهند، می توانند شلنگ سنتی قلیان را جدا کنند و سپس بدون اینکه پک بهداشتی شلنگ یکبار مصرف را باز کنند، آن را به مشتری ارائه دهند.اینگونه باعث می شود هر فرد از شلنگ یکبار مصرف خود استفاده کند و پس از استفاده نیز آن را دور بیاندارزد و تا حدود زیادی از انتقال بیماری جلوگیری کند.

توزیع کننده شلنگ یکبار مصرف ۱/۵متری

توزیع کننده شلنگ یکبار مصرف ۱/۵متری

مجموعه هوکا قلیون چندین سال است که به عنوان توزیع کننده شلنگ یکبار مصرف ۱/۵ متری در حال فعالیت می باشد. اگر جزو صاحبان مشاغل هستید می توانید برای خرید عمده و اگر برای مصارف خانگی نیاز به شلنگ یکبار مصرف دارید، می توانید به صورت جزئی از این محصول خریداری نمایید.

لازم است در نظر داشته باشید که شلنگ های یکبار مصرف قلیان در رنگ و ابعاد مختلفی تولید و به مشتری عرضه می گردد که می توانید جهت اطلاع از آن ها با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش