بهترین و بزرگترین مرکز پخش قلیون چوبی در ایران

بهترین و بزرگترین مرکز پخش قلیون چوبی در ایران را بشناسید.

در این مقاله می خواهیم در مورد بزرگترین مرکز پخش قلیون چوبی در ایران برای خوانندگان عزیز مطالبی بنویسیم. همواره سعی کنید یک شرکت معتبر و با تجربه برای خرید محصولات خود انتخاب کنید. شرکت هوکا قلیون بزرگترین مرکز پخش قلیون چوبی در ایران می باشد. اگر مایلید با بزرگترین مرکز پخش قلیون چوبی در ایران آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید.

بهترین و بزرگترین مرکز پخش قلیون چوبی در ایران
بهترین چوب برای ساخت قلیون چوبی چگونه چوبی است؟

قبل از هرچیزی باید در مورد بهترین و مناسب ترین نوع چوب لازم برای این کار نوشت. استعمال قلیون از گذشته های دور در ایران رواج داشته است، امروزه نیز قلیون به یک سرگرمی بسیار محبوب در بین جوانان و بزرگسالان تبدیل شده است. از سنتی ترین نوع قلیون، نوع چوبی آن است. باید بدانید بهترین چوب برای قلیون چوب درختانی مانند گردو و پسته می باشد. قلیون چوبی اغلب برای تنباکو چوب و قلیون خوانساری می باشد.
مزایای قلیون چوبی
در کنار مزایای فراوان این نوع قلیون صدای قل قل کردن آن است که بیشتر از خود قلیون کشیدن لذت و جذابیت برای مصرف کننده دارد، افراد مصرف کننده با این صدای قل قل بیشتر حس گرفته و لذت می برند. نکته قابل ذکر این است که سعی کنید مرتباً آب درون مخزن را عوض کنید تا مانع از بو گرفتن و کپک زدگی شود. اگر قلیون شما از یک نوع مرغوب باشد کمتر دچار عوارضی مانند ترک خوردگی می شود.

بهترین و بزرگترین مرکز پخش قلیون چوبی در ایران
چگونه قلیون های چوبی جدید و نو را طعم دار کنیم؟

قلیون ها مخصوصا قلیون چوبی در ابتدای استفاده بایستی طعم دار شود، سوال پیش می آید طعم دار کردن چگونه است؟ برای این کار باید یک تکه پارچه برش بدهید، آن را نم دار کنید، آن را به دور قسمت های مختلف قلیون و پایه ی آن بپیچانید. در مکان های عمومی مانند سفره خانه ها، رستوران ها و کافی شاپ ها معمولا از فویل آلومینیومی برای این کار استفاده می کنند. این کار سبب می شود بوی چوب قلیون از بین برود.
قلیان های طعم دار نشده کام خوبی نیز نخواهند داشت و حتی دیر آماده می شوند به گفته عامه دیر چاق می شوند.
روش دیگر برای این کار این است که شیره ی توتون را در درون تنه ی قلیون بریزید و سپس از ان استفاده کنید.

نکات بسیار مهم درباره ی استفاده از قلیون چوبی

سعی کنید بعد از استعمال قلیون همیشه آب تنگ را تخلیه کنید زیرا عدم رعایت این نکته مهم باعث می شود تا تنگ قلیون شما به علت پف کردن چوبی که درون آن قرار می گیرد خواهد شکست. همچنین این کار مانع از بوی بد گرفتن قلیون و نیز از ایجاد میکروب و باکتری جلوگیری می کند. موقع خریداری قیان جدید سعی کنید آن را آب بندی کنید؛ ابتدا قسمت میانی آن را به وسیله ی یک سیخ داغ سوزانده و پرزهای چوب گرفته شود. سپس آن را درون آب ولرم بگذارید تا منافذ آن باز شود بعد از این مرحله آن را خشک کنید حلا وقت مناسبی است که چوب بیشترین میزان جذب روغن را دارد. این کار همچنین مانع از ترک خوردن چوب قلیون چوبی خواهد شد.
شرکت هوکا قلیون از بهترین شرکت های پخش قلیون چوبی، با بهترین و مرغوبترین متریال می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش