بزرگترین مرکز فروش عمده ذغال برش خورده با مناسب ترین قیمت وبهترین کیفیت

بزرگترین مرکز فروش عمده ذغال برش خورده با مناسب ترین قیمت

در این مطلب میخواهیم در مورد ذغال برش خورده اطلاعاتی را اختیار شما خوانندگان عزیز و علاقمندان به استعمال قلیان قرار دهیم. همچنین قصد داریم بزرگترین مرکز فروش عمده ذغال برش خورده با مناسب ترین قیمت را به شما معرفی کنیم. اجازه دهید قبل از پرداختن به ذغال برش خورده ابتدا بزرگترین شرکت فروش عمده ذغال برش خورده با مناسب ترین قیمت را به شما معرفی کنیم. شرکت هوکا قلیون از مجموعه های معتبر در زمینه ی تولید انواع قلیان و همچنین ذغال برش خورده با مناسب ترین قیمت است. مجموعه هوکا قلیون در نظر دارد با تولید این محصولات به صورت عمده و قیمت مناسب، آن ها را بدون واسطه و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز در سراسر کشور قرار دهد.
اکنون به موضوع اصلی بحث میپردازیم، قرار است ویژگی های ذغال برش خورده را بررسی کنیم.

خرید ذغال قلیون از بهترین شرکت پخش در تهران و تمامی نقاط ایران
ذغال برش خورده

نقش ذغال در قلیان کشیدن ایجاد حرارت مناسب برای تولید دود تنباکو است. ذغال را روی یک فویل قرار میدهند و در زیر فویل کاسه قلیان که درون آن تنباکو ریخته شده است قرار دارد. ذغال های برش خورده چندین نوع هستند که به آن ها خواهیم پرداخت.
سریع: این نوع ذغال که به شکل دیسک های کوچک برش خورده است با یک نوع شتاب دهنده شیمیایی روکش شده است، این روکش باعث اشتعال سریع ذغال میشود به طوری که حتی میتوان با یک فندک نیز آن را روشن کرد. همانطور که از اسم این نوع ذغال پیداست با سوختن روکش شیمیایی شتاب دهنده به سرعت روشن میشود و حرارت زیادی نیز تولید میکند، همچنین بو و طعم قوی تری نیز ایجاد میکند.
نقره ای: این نوع ذغال که به شکل مربعی برش خورده است نیز با یک شتاب دهنده از جنس نقره روکش شده است و حرارت زیادی تولید میکند اما بو و طعم آن به اندازه ی ذغال سریع نیست.
به طور کلی میتوان این نوع ذغال را ترکیبی از ذغال سریع و ذغال طبیعی دانست.
نارگیل: این نوع ذغال را از پوسته ی نارگیل میسازند و به شکل های مختلفی برش میدهند. اما به طور کلی دارای اشکال مسطح و یا مکعبی شکل هستند. بر خلاف ذغال های برش ورده ای که تا الان آن ها آشنا شدیم این نوع ذغال ها با هیچ ماده ای شیمیایی روکش نشده اند پس بنابراین نمی توان انتظار داشت که به سرعت بتوان آن ها را روشن کرد اما مزیت آن ها این است که مدت بیشتری روشن می مانند و گرما تولید میکنند. سوختن آن ها بیشتر از ذغال های سریع است اما بو و طعم کمتری دارند.
طبیعی: این نوع ذغال که معمولا از چوب لیمو، نارنجی یا بامبو ساخته میشود در ابعاد کوچک برش داده میشوند، به علت طبیعی بودن آن ها هیچ روکش شتاب دهنده ای ندارند و باید به کمک یک بخاری آن ها را روشن کنید. ذغال طبیعی حرارت زیادی تولید میکند و همچنین مدت بیشتری روشن میماند. معمولا از این نوع ذغال بسیار استفاده میشود اما باید صبر کنید که رنگ ذغال از نارنجی به رنگ خاکستری در آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش