انواع قلیان چوبی طرح دار را با قیمتی مناسب تهیه کنید

انواع قلیان چوبی طرح دار را با قیمتی مناسب تهیه کنید. قلیان های چوبی به دلیل اینکه اغلب جزو محصولاتی هستند که توسط استادان ماهر و به صورت دستی تولید می شوند؛ جزو محصولات با ارزشی هستند که زیبایی وصف ناپذیری دارند. همین موضوع سبب علاقه مندی تعداد زیادی از افراد به قلیان های چوبی شده است و حتی افرادی که قلیان مصرف نمی کنند تمایل دارند با تهیه طرح های زیبای این قلیان ها آن را در دکوراسیون منزل خود جای دهند اما گاها به دلیل قیمت از این تصمیم خود منصرف می شوند .ما در مجموعه هوکا قلیون مفتخریم که محصولات با کیفیت و زیبا را با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه دهیم. بنابراین انواع قلیان چوبی طرح دار را با قیمتی مناسب از مجموعه هوکا قلیون تهیه کنید.

انواع قلیان چوبی طرح دار

نکات مهمی را پیرامون قلیان‌چوبی طرح‌دار بدانید.

قلیان های چوبی ضمن اینکه بسیار زیبا هستند و طرح های متنوع و چشم نواز آن ها هر فردی را وسوسه به خرید کردن می کند؛ اما در حین استفاده نیز دارای نکات مهمی می باشند که باید توسط مصرف کننده رعایت گردد. قلیان های چوبی حتما باید از یک نوع چوب مرغوب تولید شده باشد؛ دلیل این موضوع این است که اگر چوب به کار رفته در تنه قلیان های چوبی مرغوب نباشد، ممکن است پس از مدتی ترک بردارد و کارایی و زیبایی خود را از دست بدهد.

همینطور بهتر است افراد اگر قصد دارند از قلیان چوبی زیبای خود استفاده کنند؛ ترجیحا از یک طعم و مزه تنباکو استفاده نمایند. دلیل این موضوع این است که طعم و بوی تنباکو در تنه قلیان باقی می ماند و در صورتی که در استفاده های بعدی از طعم دیگری استفاده شود؛ احتمالا دارد طعم و بوی نهایی چندان خوشایند نباشد.

نکته دیگری که در مورد قلیان های چوبی وجود دارد این است زمانی که فرد بخواهد از قلیان چوبی نو خود استفاده کند؛ حتما باید ابتدا آن را آب بندی نماید. عدم آب بندی مناسب در اولین بار استفاده از قلیان چوبی احتمال ترک خوردگی آن را به تدریج افزایش خواهد داد. برای اینکار افراد می توانند یک پارچه متناسب با سایز قلیان خود استفاده کنند و سپس آن را خیس کرده و به دور تنه چوبی قلیان خود بپیچند. این کار سبب از بین رفتن بو و یا طعم نامطبوع قلیان می شود و فرد می تواند تجربه ای لذت بخش از مصرف قلیان چوبی داشته باشد.

همینطور بهتر است در زمان استفاده از قلیان چوبی، شیشه به طور کامل پر نشود تا ضمن اینکه قلیان قل قل بهتری داشته باشد؛ تنه قلیان چوبی نیز خیلی خیس نشود. همینطور پس از استفاده نیز بهتر است شیشه خالی گردد تا مانع از کپک زدگی و فرسودگی تنه چوبی گردد.

انواع قلیان چوبی طرح دار

انواع قلیان چوبی طرح دار را با قیمتی مناسب تهیه کنید

همانطور که اشاره کردیم ویژگی های منحصر به فرد قلیان های چوبی افراد بسیاری را علاقه مند به خود کرده است. ما در مجموعه هوکا قلیون به منظور ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز قلیان های چوبی طرح دار را با قیمتی بسیار مناسب به شما عزیزان ارائه می دهیم. بنابراین برای خرید قلیان های چوبی طرح دار با مناسب ترین قیمت با کارشناس فروش تماس بگیرید. اگر اهل خرید حضوری هستید می توانید به صورت حضوری به آدرس فروشگاه مندرج در انتهای مقاله مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش