آشنایی با قلیان چوب گردو صادراتی/ hoka/hoka/hoka/hoka/hoka

آشنایی با قلیان چوب گردو صادراتی

آشنایی با قلیان چوب گردو صادراتی
قلیان چوب گردو صادراتی همان طور که از نام آن مشخص است، از چوب گردو ساخته شده است. قلیان چوب گردو صادراتی از طرح های مختلف پیکر تراشی مانند طرح های شاه عباسی، وایکینگ، موجدار و… ساخته شده است. استحکام و مقاومت بسیار بالای قلیان چوب گردو صادراتی سبب شده تا همواره مصرف کنندگان را به خرید این محصول ترغیب کند.

چه نوع چوبی مناسب قلیان چوب گردو صادراتی است؟

برای تهیه ی چوب گردوی مناسب برای این کار می توان از چوب درخت گردوی مناطقی که آب و هوای سردسیری دارند مانند چوب گردوی استان های تبریز، همدان و کردستان و … استفاده کرد. این چوب ها بسیار کمتر دچار پوسیدگی می شوند و از آن جایی که رطوبت را به خوبی به خود جذب می کنند کمتر دچار ترک خوردگی می شوند.

آب بندی قلیان چوب گردو صادراتی

آب بندی قلیان چوب گردو صادراتی

قلیان های چوبی معمولی همیشه دارای مشکل ترک خوردگی هستند، اما اگر از چوب های مرغوب استفاده کنید این مشکل برطرف خواهد شد؛ چوب درخت گردو بهترین و مناسب ترین چوب برای ساخت قلیان چوبی می باشد که به طور صد در صد مشکل ترک خوردگی را رفع کرده است.
این محصول به روش مخصوصی آب بندی می شود، برای این کار از روغن موتور استفاده می کنند که البته در قلیان های چوبی مدرن کمتر از این روش آب بندی استفاده می شود.
لازم به ذکر است مراقب باشید قسمت چوبی قلیان خیس نشود، سعی کنید برای پاک کردن از روش های مخصوصی استفاده کنید. همچنین در قلیان های چوبی حتی قلیان چوب گردو صادراتی سعی کنید بعد از استفاده از آن، آب شیشه را دور بریزید تا مانع از پف کردن قسمت چوبی قلیان شود. همچنین عدم رعایت این مورد امکان شکسته شدن تنگ آب قلیان وجود دارد. قرار گرفتن قسمت چوبی به مدت زیاد در آب عامل ایجاد کپک و قارچ در چوب می شود که باعث بوی بد و پوسیدگی چوب می شود.

اجزاء تشکیل دهنده قلیان چوب گردو صادراتی

از دیرباز قطعات تشکیل دهنده قلیان شامل مواردی مانند:
بادگیر: سر قلیان یا آتشدان که محل قرار گرفتن تنباکو و زغال است.
میانه یا تنه قلیان: این قسمت هم به صورت چوبی و هم به صورت فلزی ساخته می شود که نوع قلیان مورد بحث این مقاله از چوب گردوی مرغوب و لاکچری ساخته شده است.
میلاب: قسمت نی پیچ یا شیلنگ می باشد که در اندازه ها و رنگ ها یا گاهی به صورت یک بار مصرف تولید می شود.
کوزه یا تنگ آب(قلک): این قسمت از قلیان در اشکال ساده یا شکل های گوناگون در جنس های شیشه، سفال و یا فلز ساخته می شود. یکی از ملحقات دیگر قلیان توتون و تنباکو و زغال می باشد.

عرضه و فروش قلیان چوب گردو صادراتی

عرضه و فروش قلیان چوب گردو صادراتی

تولیدکنندگان قلیان چوب گردو صادراتی نیز مانند سایر محصولات در کارگاه های تولیدی، عمدتا عرضه کنندگان این محصولات نیز هستند. آن ها تنه های چوبی قلیان ها را پس از برش و اندازه گیری، سپس تراشکاری کرده وبه طور مستقیم محصولات خود را به داخل یا خارج کشور به دست مشتریان می رسانند. این محصولات بازار بسیار پر رونق و داغی دارند همین امر سبب شده تا برای رفاه مشتریان و رسیدن محصول به موقع فروش خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهند. باید بدانید قیمت این محصول جدا از تمام این فاکتور ها وابسته به کیفیت و نوع چوب به کار برده در قلیان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonمدیریت فروش